Ana sayfa

Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd

şirket Profili
Shenzhen Zhongtian Kapı Co ltd bir profesyonel büyük ölçekli üreticisi garaj kapısı açacakları ve ilgili aksesuarları. Firmamız 2004 yılında kurulmuş ve biz Ar-Ge, garaj kapısı açacakları üretimi ve DC Boru Motor 15 yıllık deneyime sahip. Shenzhen şehrinde bulunan, biz uygun Deniz keyfini, kara ve hava nakliye ulaşım.

Firmamız 150'den fazla personel istihdam, bizim tüm personel çabaları sayesinde, garaj kapısı açacağı lider üreticisi haline gelmiştir. Biz sürekli ürün kalitesini artırmak için çalıştı ve gibi gelişmiş Üretim Ekipmanları kullanılır: Ray Haddeleme Şekillendirme Makinesi, Dalga Lehimleme Makinesi, Delme Makinesi, Kesme Kurşun Makinesi, Otomatik Paketleme Makinesi, ve Kalite test Ekipmanları: Frekans Test Cihazı, Hi-pot Tester, Kapasite Test Cihazı, Trafo Test Cihazı, Yaşlanma Test Cihazı, Garaj Kapısı Darbe Test Cihazı . 4 üretim hattımızla aylık kapasitemiz 50.000 settir.

Şu anda, ZT kapısı zaten Avustralya, Yeni Zelanda, Meksika, Güney Afrika, Fransa, Alman ve diğer 20 ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Firmamız Ar-Ge departmanı her zaman araştırma, geliştirme ve yenilik odaklı ve dayanıklı metal şasi ile yeni model açacağı ZTQ geliştirdi. Ayrıca CE, RoHS, SAA, TÜV, SGS için Sertifikalarımız var.

Firmamız "makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet" bizim inanç olarak. Biz karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Potansiyel alıcıların bizimle iletişime geçmesini bekliyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhen Zhongtian Kapı Co 2004 yılında kurulan Led. Biz profesyonel bir şirket olarak uzaktan kumanda garaj kapısı makine tasarımı, Ar-Ge, Üretim, Satış yapan bir profesyoneliz.

Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd Shenzhen ZhongTian Door Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Zhong Tian, ​​Ekia

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Kayış Tahrikli Garaj Kapısı Açacağı satış için iyi kalite Kayış Tahrikli Garaj Kapısı Açacağı satış için iyi kalite Kayış Tahrikli Garaj Kapısı Açacağı satış için